Galerie vířivek – wellness, fitness

Jsme rodinná firma s tradicí

Vířivky Fantasy Spas vám přináší Galerie vířivek – wellness, fitness. Již více než 14 let nabízíme v tomto jedinečném venkovním prostoru na principu concept store vířivky a další wellness zařízení, která mění životy lidí k lepšímu. Zde si můžete prohlédnout a vyzkoušet nejen různé modely vířivek Fantasy Spas, ale také další značky předního výrobce wellness a fitness zařízení Watkins Wellness – neobyčejné vířivky CalderaSpas a jedinečná swimspa Endless Pools Fitness Systems.

Těšíme se na vaší návštěvu.

Od začátku podnikání v roce 2006 jsme rodinná firma a i přes některá rizika věříme, že je to pro nás ten nejlepší obchodní model. Hlavní roli zde hraje důvěra. Každý z nás se snaží dělat vše co nejlépe. Pokud by ve firmě něco nefungovalo, pocítíme to všichni. Snad proto také věřím ve velkou sociální roli společného pobytu ve vířivce.

Honza Culek

wellness poradce, Galerie vířivek - wellness, fitness

Jak šel čas v Galerii vířivek …

2007 - Galerie vířivek CalderaSpas

Jako čistě rodinná firma jsme se rozhodli využít pro prezentaci vířivek CalderaSpas vlastní prostory a začali jsme pracovat na naší Galerii vířivek CalderaSpas na pozemku v Kostelci nad Labem. Nelehké začátky nám pomohla mimo jiné překonat i možnost relaxace v řadě vířivek, které jsme měli vystavené.

2016 - Galerie vířivek - wellness, fitness

Po deseti letech jsme náš prezentační prostor přejmenovali na Galerii vířivek – wellness, fitness vzhledem k rozšíření nabídky o další značky dodavatele z USA – Watkins Wellness. Kromě viřivek CalderaSpas nabízíme nyní i fitness zařízení Endless Pools Fitness Systemsa  vše, co je spojeno se zdravým životním stylem.

2018 - rozšiřujeme prostory

V naší nabídce mají nezanedbatelné místo také levné, ale kvalitní vířivky pro volný čas značky Fantasy Spas. Vzhledem k šíři sortimentu nabízených značek jsme se rozhodli rozšířit prostory a zároveň připravit nějaké inspirativní instalace vířivek. Řada lidí má totiž v poslední době zájem o méně trvanlivé instalace.

Kdo je kdo v Galerii vířivek

Honza Culek

Honza Culek

ten, který to začal

Irena Culková

Irena Culková

ekonomika, právo

Adam Culek

Adam Culek

technika všeho druhu

Zatelefonujte

Těšíme se na vaše dotazy související s možnostmi a využitím vířivek Fantasy Spas, které již řadu let mění životy svých majitelů k lepšímu.

Napište nám

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo napište mail a my vás budeme v nejkratší možné době díky dnešním moderním technologiím kontaktovat.

Vyzkoušejte to

Přijeďte si vířivky vyzkoušet. Je možné přijet kdykoliv, večery a víkendy nejsou problém, naopak jsou vítány. Prosíme vás, domluvte si návštěvu předem, jen tak splní svůj účel.

Galerie vířivek – wellness, fitness

Najdete nás na adrese T. G. Masaryka 96, 277 13 Kostelec nad Labem

Pod názvem „Galerie vířivek“ nás znají mapy.cz, Apple mapy, Google mapy a Waze. Stačí zadat do navigace.

e-mail info@galerievirivek.cz

tel +420 602 160 824

[caldera_form id="CF592e375c2c5ad"]

Galerie vířivek - wellness, fitness

Již 10 let měníme lidem životy k lepšímu. Zkuste to s námi i vy.

Zajímá vás, kdo jsme?

Logo Galerie vířivek

Nejlepší vířivky a swim spa výrobce Watkins Wellness pouze u nás.

Přijďte si vířivku vyzkoušet:

Pošleme vám katalog

Přijďte si vířivku vyzkoušet!

Pošleme vám katalog

Potřebujete poradit?